PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10017}
7,3 19 491
ocen
7,3 10 1 19491
6,5 4
oceny krytyków
Tajemnica Sagali
powrót do forum serialu Tajemnica Sagali

Kogo rozpoznajecie z aktorów którzy zaczęli grać w tym serialu? Przez 14 odcinków było ich sporo.

almargos_xyz

ja na przykład pamiętam Cezarego Żaka jak grał tego gościa z Biskupina

ocenił(a) serial na 7
almargos_xyz

Grzegorz Ruda

ocenił(a) serial na 10
almargos_xyz

Jakub Tolak
Jarosław Jakimowicz
Bartosz Obuchowicz
Maria Niklińska

ocenił(a) serial na 10
almargos_xyz

Dorota Segda, Jan Jankowski, Piotr Gąsowski

ocenił(a) serial na 7
almargos_xyz

Ciekawy temat.
Opowiem w tym miejscu pewną krótką historię. Dawno temu, gdy miałem lat z 9 (?, może mniej), serial pojawił się w TVP. Emitowano go z rana, mniej więcej o godzinie 10.00. Były wakacje, za oknem (jak to w blokowisku) biegali rówieśnicy, bawili się, huśtali się na huśtawkach a ja zawsze w godzinach emisji znikałem w czeluściach domu, gapiąc się w szkiełko. Nie minął miesiąc jak ktoś z rówieśników... przerwę w tym momencie... anegdotka :)

Byłem normalnie chowany. Po staremu. Jak w normalnych czasach. tzn. bawiłem się w podchody, budowałem bazy, lałem się z kolegami na kije, robiłem żołnierzyki z kasztanów i zapałek, miałem parę starych resoraków no i... klocki lego. Chyba z dwa zestawy (system i technic) itp. Co najważniejsze - zbierałem drobniaki - uzbierałem? Kupiłem sobie resoraka. Nie tak jak ma to miejsce dzisiaj z dziećmi... rano PS3, południe PS3, wieczór - dylemat PC czy PS3? Kur*a! Smartfony w rękach 6-ścio latków, a 8-mio latek już spluwa Ci w twarz. Do tego - kumunia - 2000zł, bierzmowanie - 3000zł. Dzieciaki teraz mają wszystko i to w nadmiarze. Zero oszczędności, po prosu, i jeszcze większość ma załamanie psychiczne z powodu gówna na podeszwie.

Wracając po moim "bólu dupy", tak więc ktoś z rówieśników zainteresował się i zrobiła się z tego nagła epidemia. Około godziny 10:00 za oknem robiło się cicho, po serialu place zabaw zaczęły odżywać. Ja dostałem szybko ksywę strażnika Sagali, ale z czasem ktoś stwierdził, że jarken będzie śmieszniej niż - Jarpen.
Za dwa miesiące będę miał 26. Ksywa została, chodź już 95% znajomych nie potrafiłaby wyjaśnić dlaczego taka a nie inna.

Dziękuję, dowiedzenia.

jarken

Konkretny post, konkretny Jarkenie, lol! (: A WOW pamietasz?

ocenił(a) serial na 7
jalop

Pamiętam, ale wizja latającej komputerowej kulki mnie jakoś nigdy nie interesowała. Był jeszcze fenomenalny serial Dwa Światy, oraz taki jeden, którego tytułu nie pamiętam ale był o jakiejś epoce dinozaurów. Szczególnie Dwa Światy, byłem nim zauroczony :)
Może się mądrze, dzięki za słowa wsparcia, mój rocznik to '88, ale zmianę w wychowaniu i międzypokoleniowym następstwie niestety widać.

jarken

Hahaha i ta Ashka biegająca z tym prądem w naszym wymiarze...hahaha...te seriale to była mega rozrywka:)

jarken

Właśnie! Widzę, że nie tylko ja pamiętam ten serial o epoce dinozaurów :) szukałem też serialu ze Zborowskim gdzie zagrał nauczyciela historii i miał ucznia Nula.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones