Małgorzata Foremniak

6,6
12 982 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Foremniak

strasznie głupiutka i naiwna, ale o podobającej się buzi

W_B_B__Beaver

Nie porównuj tego czegoś do Meg Rayan!Meg Rayan jest dobrą aktorką. Na temat Foremniak nie będę się nawet wypowiadać, bo nic dobrego o niej nie można powiedzieć...

Anna_Maria_Antonina

Ryan jest na pewno ładniejsza od Foremki ale w wywiadach i różnych z nią programach zachowuje sie identycznie !! polecam youtube...

W_B_B__Beaver

ja was nie rozumiem. Dlaczego tak strasznie mieszacie z błotem każdego polskiego aktora wspołczesnego kina ?

Zandarm

mieszanie z błotem ?? chłopie, jeśli już to nawet nie zaczałęm mieszania bo gdybym naprawdę napisał wszystko co bym chciał niechybnie by mnie zablokowali, ta pani mi zwisa i powiewa więc zachowałem sporo umiaru...
i nie każdego tylko niektórych (tych najbardziej denerwujących) zresztą ten portal służy wyrażaniu swoich opinii więc nic ci do tego

W_B_B__Beaver

a jabcie sie wszyscy! xD



Byłam tu! M. Foremniak

użytkownik usunięty
patrick_42

haha! Dobre XD
Pozdro dla antyfanów M.F.

W_B_B__Beaver

Gorzej ci ?
W zasadzie to nic specjalnego do Małgorzaty Foremniak nie mam (przyznam, że za czasów Radia Romans nawet Ją lubiłem zresztą teraz też nie jest inaczej, tyle, że przejadła mi się już w roli tej słodko-mdławej Doktor Zosi). Mimo sympatii i szacunku jednak uważam, że do Meg Ryan to Jej baaaaardzo daleko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones