Małgorzata Foremniak

6,6
12 990 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Foremniak

Potrafi zagrać, a Stara Baśń to był w jej wykonaniu majstersztyk!

nono_doktor

ja ją bardzo lubię chociażby za rolę w banku nie z tej ziemi, albo za rolę Marioli w 13 posterunku, Zosi w na dobre i na złe , i za rolę Agaty w i kto tu rządzi, w odwróconych też fajnie grała. Ale wolę ją w rolach komediowych i szkoda że reżyserzy mało jej dają komediowych ról.

kinomanka_13

W pełni się zgadzam, jedna z lepszych polskich aktorek!

nono_doktor

Była największym plusem tego filmu! Ta jej rola wymiata!

space_for_movies

Dokładnie!

nono_doktor

ci co twierdzą że Foremniak to kiepska aktorka to znaczy że naczytali się pudelka czy jakiś bzdur z prasy o Pani Foremniak , albo oceniają ją przez romans z Maserakiem ale to już było a życie idzie dalej. Ja to jak mam lubić aktorów to oceniam ich przez rolę, przez uzdolnienie wokalno muzyczne, urodę , głos, a życie prywatne mnie mniej ich odchodzi jedynie tylko obchodzi mnie czy są rodzinni czy dla nich rodzina jest ważna.

kinomanka_13

Mnie też nie interesuje jej życie prywatne, nie czytam takiej prasy. Ale według mnie nie jest dobrą aktorką. Po prostu jej nie lubię, jej sposobu wypowiadania, barwy głosu itp. Ale ja nie piszę od razu, że jak ktoś myśli inaczej to musi być taki i owaki, czytać to i tamto. Tak to już w życiu bywa, niektórym się podoba niektórym nie. Nie lepiej tak to zostawić?

fredaser

ja ją tam mimo wszystko lubię, nie przeszkadza mi jej barwa głosu, moim zdaniem jest fajną, pozytywną babką, bardzo ją lubię za te rolę co wymieniłam, i trochę z głosu moją sąsiadkę przypomina.

kinomanka_13

Ok, rozumiem :)

kinomanka_13

Nic dodać, nic ująć!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones