Małgorzata Foremniak

6,6
12 989 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Foremniak

Dlaczego ją tak nisko oceniacie? Gra świetnie, jest naturalna, a jej uroda to kolejny atut.

doyna

zgadzam się jest świetną aktorką bardzo ją lubię za komedię i za epizod w 13 posterunku gdzie grała Mariolę co do Stępnia przyjechała i się Czarka przyczepiła i myślała że Czarek to Stępień genialnie zagrała.

użytkownik usunięty
doyna

większość oceniających ją ludzi , to czytelnicy pudelka i fani show typu "mam talent"

doyna

Też uważam, ze jest świetna. Może to być też przez sentyment, ponieważ pani Małgosia jest bliską rodziną, mojej bliskiej rodziny :)

Leorana

Nie tylko. Ma talent po prostu

użytkownik usunięty
Leorana

Pani Małgosia jest najlepszą aktorką i bardzo fajnym człowiekiem. Uwielbiam ją, czytam każdy wywiad, mam sporo artykułów z gazet :) Jest najlepsza, jestem jej wielką fanką.
Chciałabym zobaczyć panią Małgosię kiedyś na żywo, móc zamienić z nią kilka słów, zdobyć autograf, zrobić sobie zdjęcie.

doyna

też tej oceny nie rozumiem! Ona potrafi grać, jak zobaczyłem ją w Starej baśni to szok

doyna

Zgadzam się. Widać, że ludzie oceniają ją przez pryzmat wkurzających komentarzy jako jurorki Mam Talent. Natomiast aktorką to ona jest naprawdę bardzo dobrą. Każda jej rola jest inna.

Kaas_

zgadzam się z wami, guzik mnie obchodzi jej życie prywatne i co mówi w mam talent chociaż sporadycznie to oglądam, ale aktorką jest dobrą, uwielbiam ją za bank nie z tej ziemi, 13 posterunek, i kto tu rządzi i na dobre i na złe.

Kaas_

Wielu nie potrafi niestety odróżnić tak różnych spraw jak aktor i juror...

doyna

Jestem tego samego zdania! Zauważyłem, że aktorom grającym długo w serialach oceny są bardzo zaniżane.

doyna

Ilu fanów kleju się tutaj znalazło!

doyna

Dla mnie jest świetna. Jako osobowość telewizyjna, aktorka, kobieta.
Nie można nie doceniać jej kunsztu. No chyba, że jest się frustratem z klawiaturą w ręku.

doyna

Ja też uważam, że to jest całkiem niezła aktorka, której potencjał nie został należycie wykorzystany. Często widzę ją w podobnych rolach, np. czyichś kochanek lub famme fatale rozbijających małżeństwa. Trochę widzi się w niej też komediowe słodkie idiotki (Och Karol 2) i obsadza po warunkach.

Mam wrażenie, że pewnym ograniczeniem jest dla niej charakterystyczny głos, ale to zmienia faktu, że sprawdziłaby się na pewno w ciekawych rolach dramatycznych.

Lotta_Rosie

to jest genialna aktorka, i szkoda że większość osób ją ocenia przez pryzmat tego co o niej w prasie piszą czy jako jurorka w mam talent, ja ją uwielbiam odkąd zobaczyłam jak świetnie zagrała w 13 posterunku, czy za na dobre i na złe, albo za odwróconych czy i kto tu rządzi, czy radio romans, Foremniak zadebiutowała w TV w serialu ,, Bank nie z tej ziemi " polecam wam obejrzeć ten serial świetna rola Foremniak.

kinomanka_13

rzeczywiście, w I kto tu rządzi zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Zupełnie zapomniałam o tej roli.

Lotta_Rosie

mi się też podobała w i kto tu rządzi, uwielbiam ten serial i szkoda że tylko 4 sezony.

kinomanka_13

A z tym, że "szkoda że tylko 4 sezony" to się akurat w pełni zgadzam.

Lotta_Rosie

A w Pitbulu zagrała takie drewno że szok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones