Małgorzata Foremniak

6,6
12 990 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Foremniak

Kompletne beztalencie

użytkownik usunięty

Totalna porazka . Na widok jej "gry aktorskiej" robi mi sie slabo. Kompletne drewno. Jestem ciekawy jaki cwiercinteligent wzial ja do jury w "Mam talent" ... Ona jest taka znawczynia w talentach jak ja w balecie mongolskim...NIEPOROZUMIENIE

Co do jej gry aktorskiej to dwa słowa: kamienna twarz.
A o "mam talent" już nie ma co mówić jako o programie rozrywkowym(?), to totalna porażka czyli Idol+You can dance... a szczególnie trzeci sezon który wygrała jakaś gówniara. Foremniak to beztalencie prawiące każdemu puste komplementy, Chylińska daje "x" każdemu kto śpiewa lepiej od niej i tylko Wojewódzki czasami coś śmiesznego pi*rdolnie. 3 sezon przestałem oglądać jak zobaczyłem wyniki eliminacji których nie przeszedł np. Gienek Loska choć jakiś "kręcący się Arab" lub podróba Beyonce do niego przeszły...

użytkownik usunięty
Pieniak3

Dokladnie...Co do Foremniakowej to powiedz mi czy ona dala komus jakas profesjonalna ocene?? Nie !! Tylko pierd^^^ bez sensu teksty typu "jaka piekna masz sukienke" , "jestes sliczna" "zjadlabym cie" "jestes jak motylek" ...a niewiem czy ogladales castingi jak miala okres?? Jaka miala mine wtedy ...i kazdego jechala ostro...Niewiem po co ja brali przeciez ona na niczym sie niezna kompletnie...albo jak wybierali uczestnikow do odcinkow polfinalowych ogladales? Chodzi mi o motyw z zespolem "Iskierki".

Co do Chylinskiej to mi sie tez przypomnialo jak weszla dziewczyna i spiewala piosenke niejakiej dody , i od razu na wejsciu bylo widac ze dlugo to ona nie pospiewa...tak samo Gienek wszedl na scene a Chylinska juz jakies komentarze gadala po cichu i krzywila sie.

Wojewodzki najlepszy z calej trojki jurorow. Jednak wkur^^^ mnie to ze tak gnebi iluzjonistow...to ze jemu sie to niepodoba nie znaczy ze ma ich gnebic wszystkich, bo moze akurat ktos woli ogladac jak gosc robi ciekawe sztuczki niz sluchac jak panienka piszczy ...

Co do wyborow uczestnikow polfinalowych to byla jedna wielka ZENADA...powybierali araba co sie kreci w kolko , jakies tanczace dzieci i gosci grajacych na skrzypcach....Aaa no i oczywiscie 60 spiewakow....ZAL...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones