Małgorzata Foremniak

6,6
12 990 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Foremniak

Zapraszam na nieoficjalny blog Małgorzaty Foremniak, który prowadzę od jakiegoś czasu.
Oto adres: http://malgosia-foremniak.blog.onet.pl
Zamieszam tam wywiady, artykuły o pani Małgosi...

Niestety nie ma innego bloga oprócz tego jednego - mojego, a szkoda...

Jeśli ma ktoś jakieś wywiady z 2003 roku i wcześniejsze oraz późniejsze to bardzo proszę o kontakt oczywiście jeśli zechce się ze mną nimi podzielić. Mam trochę wywiadów i artykułów ale niestety nie wszystkie.

Panią Małgosię uwielbiam, jestem jej fanką od wielu lat. Niestety nie miałam jeszcze okazji zobaczyć jej osobiście, nie mam też autografu ale mam nadzieję, że jeszcze nie raz ją zobaczę...

Jeśli ktoś chce ze mną współtworzyć blog, to zapraszam do współpracy.

Zapraszam do odwiedzania bloga i do komentowania :)

Te wywiady młody dziewczyn z panią Małgosią, gdzie znalazłaś? Czytam Twojego bloga :) Dlaczego akurat chodzi Ci o wywiady z akurat 2003 roku, wcześniejsze lub późniejsze? Czy 2003 rok był jakiś szczególny. Osobiście bardzo lubię panią Małgosię :) Uważam Ją za znakomitą aktorkę oraz za ciepłą i miłą osobę :)

suzi323727

ja też uważam Panią Małgorzatę za świetną aktorką, miłą, sympatyczną i uśmiechniętą. Panią Małgosię polubiłam nie tylko za ,, Na dobre i na złe " ale za ,, I kto tu rządzi", ,, 13 posterunek" i ,, Bank nie z tej ziemi "- ten serial to jej debiut telewizyjny,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones