PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478276}
5,9 5 079
ocen
5,9 10 1 5079
Miasto z morza
powrót do forum filmu Miasto z morza

Zastanawiam się skąd takie niskie noty? Moim zdaniem ten film jest niczym pocztówka z historii i tak właśnie należy go oglądać. Stąd taka forma i brak jakiegoś glębszego zarysu postaci. To byli zwyczajni ludzie, w których moga się przejrzeć współcześni gdynianie.

Ten film można porównać w pewnym sensie do "Gangów Nowego Jorku", oczywiście zachowując odpowiednie proporcje. Wydarzenie zawarte w obu filmach są oczywiście odmienne ale oba filmy łączy wątek powstawania miasta.

Świetny był moment w którym ojciec Wołodii dostał głupawki:-)

Historia miłości także została pokazana w sposób wiarodny choć powierzchowny.
Aktorsko także porządnie. Generalnie jak na pocztówkę wyszło więc dobrze.

irish23_faurepavane

To pocztówka w końcu była zamiarem reżysera czy FILM? Zwykłych ludzi można przedstawić w porywający sposób, a Miasto z morza jest nijakie od początku do końca.

ocenił(a) film na 7
thepennywise

Pocztówko - film:-)

thepennywise

Właśnie, nijakie.

ocenił(a) film na 7
irish23_faurepavane

Mnie też się podobał ten serial. Myślę że zasługuje na wyższą ocenę.

ocenił(a) film na 6
irish23_faurepavane

strasznie sztywna i malo naturalna gra tej zakochanej dwójki no i poza tym brakowało czegoś takiego z charakterem.
jak dla mnie to film jedynie na 6 nic wiecej

ocenił(a) film na 4
irish23_faurepavane

Film nudny i ciągnący się jak flaki z olejem. Pomysł był, ale po drodze się rozmył.
+ Marian Dziędziel
+ Paweł Domagała
- Julia Pietrucha (nie mogę zdzierżyć tej kobiety, aktorka z niej żadna, zawsze gra tą sama miną
ocena 4/10

ocenił(a) film na 2
irish23_faurepavane

Skąd niskie oceny - ano stąd, że film jest po prostu słaby. A jeśli widz czytał piękna powieść "Tak trzymać!" to już sama obsada budzi wątpliwości, a film tylko je potwierdza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones