PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6394}
5,6 596
ocen
5,6 10 1 596
In flagranti
powrót do forum filmu In flagranti

Uwielbiam coraz bardziej filmy, które odchodzą od typowych tematów, które ciągle są faszerowane w TV i w kinie. Jak zwykle Linda dobrze zagrał, jako aktor z tamtych czasów, był wg mnie jednym z lepszych. Najlepszych. Reżyser na swój sposób chciał pokazać wyobraźnie, fantazje erotyczne w głowie pisarza podczas "płodzenia" tekstu :D To było ciekawe. Teksty w filmie również niczego sobie, można się nawet pośmiać. :) Tak naprawdę jedynie wątek doktora Nowaka z jego żoną jest dla mnie nieco chaotyczny w tym filmie, bo pewnie zwraca się w nim uwagę na co innego (co też słuszne), stąd końcówka jest taka jakaś... nieciekawa. Ale ogólnie film dobry. :)

PS. w przyszłym tygodniu znajdzie się do obejrzenia na youtubie. :)

ocenił(a) film na 4
vash_the_slonek

Ten film jest już niedostępny, ponieważ powiązane z nim konto YouTube zostało usunięte.
Przepraszamy za usterki.

Niemniej właśnie oglądam na Kino Polska i wcale nie robi na mnie takiego wrażenia. Raczej mało ciekawy jako całość, chociaż Linda - wtedy jeden z lepszych. :)

użytkownik usunięty
Zygfryd666

Film jest bardzo słaby, Bogusław Linda na niskim poziomie, fabuła słaba, nuda, na tamte czasy dobre.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones